Realme Watch 3 debiutuje w Europie i mile zaskakuje ceną

Realme oferuje w Europie najnowszy smartwatch Realme Watch 3. Budżetowy model ma m.in., funkcję monitorowania tętna oraz saturacji krwi, a do tego 100 tarcz zmieniających wygląd zegarka.

Popularność smartwatchy stale rośnie i wiele osób chciałoby mieć na nadgarstku taki elektroniczny gadżet. Modele znanych koncernów są jednak dość drogie, ale na szczęście chińscy producenci mają w swej ofercie sprzęt w bardziej przystępnych cenach. Jednym z najnowszych zegarków, który pojawił się właśnie na europejskich rynkach, jest Realme Watch 3.

To budżetowy model o wymiarach 45 x 37 x 11.5 mm i masie 54 gramów, który jak na swą cenę oferuje niezłą funkcjonalność. Wyposażono go w 1,8″ wyświetlacz o jasności 500 nitów oraz rozdzielczości 240 x 286 pikseli. Ekran możemy rzecz jasna dopasować do osobistych preferencji, gdyż producent przygotował ponad setkę tarcz, które zmieniają wygląd zegarka.

Zegarek potrafi całodobowo monitorować tętno użytkownika, zaś sensor SpO2 umożliwia śledzenie poziomu saturacji krwi. Oprócz tego oferuje ponad 100 trybów sportowych, które pozwalają automatycznie śledzić różnego rodzaju ćwiczenia fizyczne, dostarczając raport z treningu.

Zaletą sprzętu jest także możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych. Zegarek posiada bowiem wbudowaną klawiaturę do wybierania numerów i listę kontaktów, zaś mikrofon umożliwia zainicjowanie połączenia głosowego bezpośrednio ze smartwatcha.

Niestety wadą sprzętu jest brak wbudowanego modemu LTE. Komunikacja odbywa się więc wyłącznie za pośrednictwem sparowanego z nim smartfona.

Realme Watch 3 kosztuje w Europie 69,99 euro, jednak dostępny jest tylko w kolorze zielonym. Istnieje wprawdzie wariant czarny, lecz z niewyjaśnionych powodów producent na razie nie oferuje go na Starym Kontynencie. Zegarek można zamówić na oficjalnej stronie producenta.

Oczywiście jeżeli szukacie innego smartwatcha, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór na każdą kieszeń.

Realme Watch 3

Źródło

You may also like...