Rick i Morty doczeka się spinoffa zatytułowanego The Vindicators

Wytwórnia Adult Swim potwierdziła plany stworzenia spinoffa popularnej animacji Rick i Morty. Produkcja nosi tytuł The Vindicators i będzie opowiadała o grupie dysfunkcyjnych bohaterów.

Rick i Morty to aktualnie jedna z najlepszych animacji dla dorosłych, która od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem fanów. Produkcja opowiadająca o przygodach genialnego dziadka oraz wnuka podróżujących pomiędzy wymiarami, doczekała się dotąd czterech pełnych humoru sezonów. W przyszłym miesiącu będzie natomiast miał premierę piąty sezon tej kultowej produkcji, który zadebiutuje 21 czerwca.

Animacja stała się tak popularna, że niebawem powstanie jej spinoff, którego wyprodukowanie zapowiedziało właśnie Adult Swim. Nowa animacja nosi tytuł The Vindicators, a jej akcja będzie osadzona w doskonale znanym uniwersum. Fabuła tej mini serii opowie nam o przygodach dysfunkcyjnej grupy superbohaterów. Pojawią się w niej takie postacie jak Noob Noob, Crocubot, Vance Maxiumus, Supernova oraz Alan Rails.

The Vindicators nie będzie jedynym spinoffem zapowiedzianym przez Adult Swim, gdyż firma planuje wyprodukować ich aż cztery. Pozostałe mają bazować na seriach Robot Chicken, Your Pretty Face is Going to Hell oraz Aqua Teen Hunger Force. Nie będą to jednak pełne serie, lecz mini serie składając się łącznie z od 8 do 10 epizodów.

Póki co nie wiadomo kiedy odbędzie się debiut nowych animacji, ani też na jakich platformach streamingowych będzie je można obejrzeć.

The Vindicators

Źródło

You may also like...