Najnowszy Samsung Galaxy F13 zadebiutuje już 22 czerwca

Samsung zdradził oficjalny termin premiery najnowszego smartfona Galaxy F13. Sprzęt pojawi się 22 czerwca i będzie wyposażony w procesor Exynos 850 oraz ekran Full HD+.

W najbliższą środę Samsung wzbogaci swą ofertę smartfonów ze średniej półki o model Galaxy F13. Firma właśnie potwierdziła oficjalną datę premiery nowego sprzętu, a także ujawniła szczegóły jego wyposażenia.

Wiemy na pewno, że smartfon będzie dysponował wyświetlaczem Full HD+, a także procesorem Exynos 850. Jest to budżetowa jednostka 4G, którą koreańska marka wykorzystywała w przeszłości w innych telefonach. Znajdziemy ją m.in., w modelu Galaxy A13.

Samsung twierdzi również, że smartfon będzie dysponował 8 GB pamięci RAM. To jednak informacja wprowadzająca potencjalnych klientów w błąd, gdyż wielkość pamięci liczono wraz z funkcją RAM Plus. Jest to pamięć wirtualna pozwalająca powiększyć RAM przy użyciu pamięci użytkowej. Fizycznej pamięci RAM smartfon będzie miał natomiast tylko 4 GB.

Oprócz tego możemy oczekiwać całkiem sporej baterii, której pojemność wyniesie aż 6000 mAh. To o 1000 mAh więcej niż oferuje akumulator zainstalowany w modelu Galaxy M13. Oznacza to rzecz jasna dłuższy czas pracy sprzętu oraz rzadsze korzystanie z ładowarki.

Galaxy F13 początkowo pojawi się w Indiach, ale nieco później powinien zawitać także na inne rynki. Na ten moment nie wiemy jednak ile trzeba będzie za ten model zapłacić.

Galaxy F13

Źródło

You may also like...