Samsung zachęca do ćwiczeń przed telewizorem

Samsung udostępni swym telewizorom Smart TV kilka nowych aplikacji fitness. Dzięki nim, nawet siedząc w domu można zadbać o swą kondycję fizyczną.

Pandemia wymusiła na wielu z nas pozostanie w domu, co szczególnie boleśnie odczuwają osoby, które do tej pory dbały o kondycję fizyczną. Brak możliwości ćwiczeń na siłowni sprawił, że cześć osób z konieczności zmuszona jest do trenowania w domu. Samsung postanowił więc im pomóc i zapowiedział sześć nowych aplikacji fitness, przeznaczonych dla telewizorów Smart TV.

Producent zamierza udostępnić takie aplikacje, jak:

– barre3
– Calm
– Echelon
– Fitplan
– Jillian Michaels Fitness
– obé Fitness

Zaoferuje one użytkownikom ponad 250 instruktażowych filmów, prezentujących ćwiczenia które można wykonywać w domu. Łącznie będzie to około 5000 godzin materiałów wideo. Na przygotowanych filmach pojawią się nie tylko profesjonalni trenerzy, lecz również celebryci zachęcający do ruchu.

Wspomniane aplikacje są częścią platformy Samsung Health, dostępnej dla posiadaczy odbiorników Samsuna z USA i Kanady. Na razie z serwisu korzystać mogą tylko posiadacze niektórych modeli odbiorników. Koncern zapewnił jednak, że już tego lata ich liczba znacznie się rozszerzy.

Smart TV

Źródło

You may also like...