Koniec darmowych motywów dla smartfonów Galaxy. Samsung Themes staje się płatne

Użytkownicy smartfonów Samsunga korzystający z Samsung Themes, będą rozczarowani. Producent ogranicza bowiem dostępność darmowych motywów do 14 dni.

Samsung Themes było do tej pory jednym z popularniejszych sposobów na odmianę wyglądu ekranu smartfonów z rodziny Galaxy. Użytkownik ma bowiem do dyspozycji mnóstwo ciekawych motywów, z których większość dostępna jest całkowicie za darmo. Niestety dobre czasy niebawem się skończą, gdyż koreański koncern zapowiedział spore zmiany w kwestii tej opcji.

Firma ogłosiła właśnie, że motywy oferowane w Samsung Themes przestają być darmowe. Nawet jeśli ich twórca zdecydował, że za swoją pracę nie chce pobierać żadnych opłat, użytkownik będzie mógł korzystać z nich za darmo tylko przez 14 dni. Po tym czasie telefon samoczynnie powróci do standardowego motywu Touchwiz. Wcześniej dwukrotnie uprzedzając użytkownika o nadchodzącej zmianie.

Ciężko powiedzieć dlaczego Samsung zdecydował się na taką zmianę. Firma obecnie oferuje bowiem zarówno darmowe, jak i płatne motywy. Najwidoczniej chce jednak zarabiać na nich więcej, stąd też decyzja o zakończeniu dystrybucji darmowych motywów. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa, to niewątpliwie bardzo dobra decyzja, ale użytkownicy na pewno nie będą z tego faktu zadowoleni.

Samsung Themes

Źródło: Droid-life.com

You may also like...