Nowy smartband Garmina naładujemy raz na siedem dni

Podczas IFA 2018 znany producent nawigacji GPS zaprezentował nowy smartband. Opaska o nazwie Garmin Vivosmart 4 jest wodoodporna, a jej bateria wystarczy na siedem dni.

Na berlińskich targach pojawiło się wielu wystawców prezentujących najnowsze modele produktów noszonych. Wśród nich nie mogło zabraknąć także firmy Garmin, znanego producenta nawigacji GPS oraz smartwatchy. Przedsiębiorstwo pokazało tam swój najnowszy smartband Garmin Vivosmart 4.

Jest to opaska fitness skierowana do osób aktywnych fizycznie, którą w porównaniu do poprzednika wzbogacono o wiele nowych funkcji. Sprzęt posiada więc wodoodporną obudowę, co umożliwia pływanie, natomiast jego bateria wytrzymuje aż 7 dni na jednym ładowaniu.

Jak przystało na produkt dla sportowców, opaska mierzy różne rodzaje aktywności fizycznej, takie jak spacery, pływanie bieganie, joga itp. Dane gromadzone przez wbudowane czujniki, są następnie przekazywane do aplikacji na smartfona i prezentowane na czytelnych wykresach. Potrafi też mierzyć poziom naszego stresu, puls oraz zbierać parę innych danych. Prócz tego opaska powiadamia nas o nadchodzącym połączeniu i wiadomości tekstowej, a w przypadku urządzeń z Androidem, może wysyłać także wiadomości tekstowe.

Garmin Vivosmart 4 dostępne jest w czterech różnych wersjach kolorystycznych. Opaskę można już zamawiać w sklepie producenta za 130 dolarów, jednak jej wysyłka rozpocznie się dopiero za około 5 tygodni. A jeśli chcielibyście zobaczyć inne modele smartbandów, to zapraszam do tych sklepów.

Garmin Vivosmart 4

Garmin Vivosmart 4

Źródło: Slashgear.com

You may also like...