Znamy specyfikację i ceny odświeżonego tabletu Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022

Wiemy już co zaoferuje odświeżona wersja tabletu Galaxy Tab S6 Lite firmy Samsung. Sprzęt będzie miał 10,4″ ekran Full HD+, a także procesor Snapdragon 720G, który zastąpi dotychczasowego Exynosa.

Samsung uznał, że nadszedł już czas, by odświeżyć wprowadzony na rynek w 2020 roku tablet Galaxy Tab S6 Lite i przygotowuje nową jego wersję. Dzięki materiałom promocyjnym udało nam się dowiedzieć się jak wygląda oraz jakie wyposażenie zaoferuje przyszłym nabywcom. Dowiedzieliśmy się również ile trzeba będzie w Europie zapłacić za nowy sprzęt.

Galaxy Tab S6 Lite

Jeśli chodzi o wzornictwo, to nie powinniśmy w tej materii oczekiwać żadnej znaczącej rewolucji. Tablet wygląda bowiem praktycznie tak samo jak poprzednik, ważąc 467 gramów i mając grubość 7 mm. Pewnych zmian możemy natomiast doszukać się pod maską urządzenia.

Galaxy Tab S6 Lite

Sprzęt będzie więc dysponował 10,4″ wyświetlaczem LCD o rozdzielczości obrazu Full HD+. Sercem tabletu nie będzie już Exynos 9611, gdyż producent tym razem zastąpił go Snapdragonem 720G, którego połączył z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Może się wydawać, że nie jest to wiele jak na dzisiejsze czasy. Powinniśmy jednak pamiętać, że mamy tu do czynienia z modelem ze średniej półki, w którym taka konfiguracja wystarczy w zupełności.

Galaxy Tab S6 Lite

Reszta podzespołów pozostanie w zasadzie taka sama. Nadal możemy więc oczekiwać 8 MP aparatu tylnego oraz 5 MP kamery do selfie, potrafiących nagrywać wideo w Full HD. Pozostanie również znana z poprzedniego modelu bateria o pojemności 7040 mAh z 15 W ładowaniem, a także stereofoniczne głośniki zestrojone przez AKG.

Tablet będzie dostępny w wersji WiFi i LTE, za które zapłacimy odpowiednio 379 oraz 439 euro.

Źródło

You may also like...