Sprzedaż dwuekranowego Meizu Pro 7 rozpocznie się 26 lipca

Poznaliśmy już oficjalną datę premiery Meizu Pro 7. Smartfon wyposażony w dwa wyświetlacze, będzie sprzedawany już od 26 lipca. Jego ceny zaczynają się od 410 dolarów.

Przez ostatnie kilka tygodni pojawiało się sporo informacji na temat Meizu Pro 7, najnowszego smartfona chińskiej firmy Meizu. Model ten wzbudza duże zainteresowanie ze względu na swą konstrukcję, a konkretnie na dodatkowy wyświetlacz, który zostanie w niego wbudowany.

Nie będzie to jednak sprzęt o takiej konstrukcji jak LG V20, gdyż drugi panel znajdzie się na pleckach telefonu. I z tego co nam wiadomo, będzie lustrzanym odbiciem głównego ekranu, co oznacza prezentowanie tego samego widoku.

Specyfikacja techniczna sprzętu przedstawia się bardzo interesująco. Będzie on bowiem dostępny w dwóch wariantach, mianowicie Pro 7 oraz Pro 7 Plus. Mniejszy model posiada 5,2″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD. Jego sercem jest procesor MediaTek X30, połączony z 8 GB RAM i 64/128 GB pamięci użytkowej.

Większy model dostanie 5,7″ wyświetlacz 4K, procesor Kirin 960, a także 4/6/8 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej. W obu modelach znajdzie się także podwójny główny aparat z sensorami IMX386 i IMX286, a także 16 Mpix aparat do selfie.

Nie wiedzieć czemu, Meizu Pro 7 będzie oferowany z Flyme OS 6, który bazuje na Androidzie 6.0 Marshmallow. Wypuszczanie w 2017 roku telefonu ze starym Androidem to głupota i trudno powiedzieć czemu producent się na to zdecydował. Meizu Pro 7

Jeśli chodzi o to zależą one od poszczególnych wariantów. W przypadku Pro 7 zaczynają się od 410 dolarów, a kończą na 560 dolarów. Za model Pro 7 Plus zapłacimy od około 500 do 580 dolarów.

Źródło: Neowin.net

You may also like...