iPhone 8 na wysokiej jakości zdjęciach

Premiera modelu iPhone 8 odbędzie się dopiero za parę miesięcy, ale już teraz możemy zobaczyć jak wygląda. Pokazują to najnowsze zdjęcia wysokiej jakości opublikowane na Twitterze.

iPhone 8 wzbudza ogromne zainteresowanie, gdyż ma to być najdroższy i najbardziej rozbudowany ze wszystkich smartfonów Apple. Użytkowników ciekawi więc nie tylko jego specyfikacja techniczna, ale też zmiany w kwestii wzornictwa.

To ostanie możemy zobaczyć na nowych zdjęciach zamieszczonych na Twitterze przez Unbox Therapy. Widać na nich front telefonu z włączonym wyświetlaczem, a także tylny panel z dość mocno zaakcentowanym garbem podwójnego aparatu głównego. Możemy także zobaczyć prawą krawędź urządzenia.

Pamiętajmy jednak, że nie ma pewności, czy jest to ostateczna wersja tego modelu, czy też jeden z wcześniejszych prototypów. Nie wiadomo więc, czy nowy smartfon Apple tak właśnie będzie wyglądał.

Jego specyfikacja także nie jest znana i wszystko co o nim na ten temat wiemy, to przecieki i spekulacje. Wymiary telefonu mają wynieść 71 x 143 x 7,4 mm, a znajdzie się w nim 5,8″ ekran w technologii AMOLED. Procesorem będzie układ A11, wspierany przez 4 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej.

Telefon dostanie także podwójny główny aparat z 12 MP sensorem, autofokusem z detekcją fazy, dwukrotnym optycznym zoomem oraz czterema lampami LED doświetlającymi zdjęcie. Przedni aparat ma 7 MP, detekcję twarzy, HDR i będzie robił zdjęcia panoramiczne. Nagrywa również filmy w 1080p/30 fps i 720p/240 fps.

Bateria ma mieć pojemność 3000 mAh i ma być bezprzewodowo ładowana. Smartfon będzie też odporny na wodę i pył, oraz wyposażony w skaner tęczówki. Nierozstrzygniętą kwestią pozostaje na razie lokalizacja czytnika Touch ID. Najnowsze wieści sugerują, że znajdzie się on we włączniku telefonu, ale nie wiadomo czy tak faktycznie będzie.

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...

1 Response

  1. Ale dziady skopiowali S8kę