T-Mobile udostępnia za darmo swą sieć posiadaczom iPhone’a

T-Mobile przygotowało kolejną interesującą promocję, skierowaną tym razem do użytkowników iPhone’a. Mogą oni przez 30 dni za darmo testować sieć operatora.

T-Mobile znane jest z ciekawych i często bardzo atrakcyjnych promocji zachęcających do korzystania z jej usług. W zeszłym roku operator rozdawał za darmo Samsungi Galaxy Note 10+, a także oferował ochronę przed telefonicznymi oszustwami.

Teraz sieć przygotowała kolejną promocję, adresowaną do posiadaczy sprzętu Apple. Jest to rozszerzenie programu Test Drive, który umożliwia użytkownikom iPhone’ów, darmowe testowanie sieci operatora przez okres 30 dni. Jedyne co trzeba zrobić, to posiadać smartfon z zainstalowanym systemem iOS 14.5 oraz pobrać firmową aplikację operatora. Po jej uruchomieniu należy postępować zgodnie z instrukcją i już można za darmo korzystać z sieci telekomu. Oferta opiera się na wirtualnej karcie eSIM.

T-Mobile

Promocja umożliwia darmowe korzystanie z połączeń głosowych oraz wiadomości tekstowych przez okres 30 dni. Albo do momentu gdy w pełni wykorzystamy dostępne 30 GB transferu danych. Właściciele iPhone’a 12 mogą dodatkowo przetestować sieć 5G.

Niestety ofertę skierowano wyłącznie do klientów ze Stanów Zjednoczonych.

Źródło

You may also like...