Nowe telewizory LG dostały technologię Nvidia G-Sync

Telewizory LG dostały w tym tygodniu aktualizację, dzięki której idealnie nadają się dla graczy. Producent wzbogacił je o technologię G-Sync, opracowaną przez inżynierów firmy Nvidia.

Gracze doskonale znają technologię G-Sync firmy Nvidia, będącą na wyposażeniu wielu monitorów komputerowych projektowanych do grania. Jej zadaniem jest zapewnienie idealnej płynności wyświetlanego obrazu, co oczywiście znacznie podnosi komfort rozrywki. Szczególnie w przypadku dynamicznych strzelanek sieciowych, w których jest to niezwykle istotne. Technologia synchronizuje bowiem kartę graficzną z monitorem, zapobiegając w ten sposób rwaniu obrazu.

Jeśli jednak posiadamy w domu jeden z tegorocznych modeli telewizorów LG, nie musimy do grania używać monitora. Możemy wówczas skorzystać ze znacznie większego ekranu, tym bardziej że, producent wzbogacił je właśnie o technologię G-Sync. Firma przygotowała aktualizację oprogramowania, która dodaje wspomniane rozwiązanie dla trzech serii odbiorników: E9, C9 oraz B9. Na razie aktualizację dostały tylko telewizory LG używane przez amerykańskich klientów. Firma LG zapewnia, że jeszcze w tym roku dostaną ją także użytkownicy z innych krajów. Nie zdradza jednak dokładnego terminu premiery aktualizacji, więc musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Aby skorzystać nowej technologii Nvidii, musimy naturalnie posiadać odpowiednią kartę graficzną, a także jeden z tegorocznych modeli odbiorników. Wówczas będziemy w stanie uzyskać odświeżanie ekranu na poziomie aż 120 Hz.

Telewizory LG

Źródło

You may also like...