Tesla sprzedaje gwizdek za 50 dolarów i wszystkie już wykupiono

Tesla wprowadza na rynek kolekcjonerski gwiazdek Cyberwhistle, inspirowany jej najnowszym autem. Gadżet kosztuje 50 dolarów i już został przez klientów marki wykupiony.

Tesla zaczyna powoli upodabniać się do koncernu Apple, oferując swym klientom drobne gadżety za absurdalną cenę. Niedawno firma z Cupertino wprowadziła na rynek ściereczkę do czyszczenia ekranów, którą mimo ceny 99 zł cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Cały jej zapas szybko się bowiem wyprzedał, zaś na kolejną dostawę trzeba poczekać kilka miesięcy.

Na podobny pomysł wpadła Tesla, która oferuje nabywcom swych pojazdów limitowany gwizdek o nazwie Cyberwhistle. Gadżet kosztuje 50 dolarów, a inspiracją dla jego wyglądu była Tesla Cybertruck. Wykonano go ze stali nierdzewnej, z której na co dzień powstają narzędzia medyczne, zaś całość wypolerowano na wysoki połysk.

Tak przygotowany gadżet wyceniono na 50 dolarów i mimo bardzo wysokiej ceny, cała jego produkcja już się wyprzedała. Jeśli więc chcielibyście go kupić, to nie ma takiej możliwości, gdyż jest to produkt limitowany. Oczywiście należy założyć, że część nabywców zapewne zechce się go pozbyć za wyższą cenę, więc pewnie niebawem pojawi się na stronach aukcyjnych.

Dodam, że nie jest to pierwszy taki gadżet oferowany przez amerykańskiego producenta aut. Kilka lat temu wprowadził do sprzedaży nowoczesną deskę surfingową, za którą trzeba było zapłacić 1500 dolarów.

Cyberwhistle

Źródło

You may also like...