The Mandalorian najchętniej piraconym serialem 2020 roku

Serial The Mandalorian to prawdziwy hit obejrzany przez miliony ludzi. Nie każdy jednak oglądał go na platformie Disney+, gdyż wiele osób zdecydowało się na torrenty.

Serwis TorrentFreak, jak zwykle podsumował rok pod kątem najchętniej piraconych seriali, tworząc zestawienie najczęściej pobieranych produkcji. W tegorocznym zestawieniu bezapelacyjnym liderem okazała się najnowsza produkcja platformy Disney+, czyli The Mandalorian.

Nowa produkcja osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen okazała się najczęściej pobieranym serialem z sieci Bittorrent. Co ciekawe, w ubiegłym roku dzieło wytwórni Disney’a zajęło trzecie miejsce, więc jego popularność stale rośnie, zaś serial ciągle zyskuje nowych widzów.

Na drugim miejscu podium w tym roku uplasował się serial The Boys dostępny na platformie Amazon Prime Video. To produkcja opowiadająca o superbohaterach, którzy jednak wcale nie są tak idealni jak zwykle się ich kreuje. Serial doczekał się już dwóch sezonów i jest bardzo wysoko oceniany przez widzów, którzy nie mogą się już doczekać kolejnej serii.

Na ostatnim miejscu podium znalazł się natomiast największy hit HBO, czyli Westworld, który zadebiutował w 2016 roku. Produkcja opowiadająca o niezwykłym parku rozrywki doczekała się już trzech sezonów i na pewno będą kolejne.

Na kolejnych miejscach Top 10 najchętniej piraconych w tym roku seriali znalazły się:

Vikings
Star Trek: Picard
Rick and Morty
The Walking Dead
The Outsider
Arrow
The Flash

The Mandalorian

Źródło

You may also like...