Transcend DrivePro 10 – dyskretny wideorejestrator

Firma Transcend wprowadza na polski rynek nowy wideorejestrator DrivePro 10. Produkt charakteryzuje się bardzo kompaktowymi rozmiarami, gdyż jest niewiele większy od kluczyka.

Widząc na YouTube co dzieje się na polskich ulicach, można odnieść wrażenie, że wideorejestrator powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego auta. Bez takiego gadżetu nie ma sensu jeździć, gdyż na drogach porusza się tylu szaleńców, że lepiej mieć dowód w postaci nagrania, gdy któryś z nich spowoduje kolizję. Nie musi to być wypadek na drodze, gdyż auto mogą nam uszkodzić również na parkingu, co bynajmniej nie jest rzadkością.

Firma wprowadza na polski rynek wideorejestrator DrivePro 10, który może Was zainteresować. To bardzo kompaktowy sprzęt o wymiarach 58,3 mm x 36 mm x 28,6 mm i masie zaledwie 40 gramów. Urządzenie posiada szerokokątny obiektyw (140°) z przysłoną f/2.0, zapewniający rozległe pole widzenia oraz wyraźne ujęcia nawet przy słabym świetle. Nagrywa obraz w jakości Full HD przy 60 kl./s, zaś matryca STARVIS uchwyci szczegółowy obraz z bogatymi kolorami, również w nocy. Szeroki zakres dynamiki (WDR) balansuje ciemne i jasne obszary tak, żeby każde ujęcie było jak najbardziej klarowne.

Urządzenie ma czujnik G-Sensor, który wykryje wstrząs i automatycznie włączy nagrywanie, co zabezpieczy plik przed nadpisaniem. Opcja przydaje się szczególnie na parkingach, gdzie ktoś może w nas uderzyć, umożliwiając zapisanie tablicy rejestracyjnej sprawcy.

DrivePro 10

Nagrania zapisywane są na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 256 GB, co wystarcza na pomieszczenie 16 godzin nagrań. Natomiast wbudowany akumulator podtrzymuje zasilanie kamery do momentu bezpiecznego zapisania nagrywanych plików.

Wbudowane WiFi oraz darmowa aplikacja DrivePro umożliwia wygodne przesłanie nagrań do smartfona oraz włączenie podglądu na żywo. W ten sposób możemy także zmieniać ustawienia kamery.

Transcend DrivePro 10 jest już dostępna w sprzedaży w cenie 324 zł, a w zestawie dostajemy 64 GB kartę pamięci.

Źródło

You may also like...