Xiaomi Mi Max 3 królem pojemności baterii

Udało się nam wreszcie poznać oficjalną specyfikację Xiaomi Mi Max 3. Nowy smartfon chińskiego koncernu zaoferuje nam olbrzymi ekran i równie dużą baterię.

Średnia półka smartfonów reprezentowana jest przez wiele modeli, ale wkrótce jej królem może zostać Xiaomi Mi Max 3. Właśnie poznaliśmy wyposażenie nowego smartfona, które sprawia, że wiele osób z pewnością pobiegnie do sklepów po jego zakup.

Wprawdzie nowy produkt zostanie oficjalnie zaprezentowany już w najbliższy czwartek, to dzięki witrynie MyDrivers już teraz udało się nam poznać jego specyfikację techniczną, która prezentuje się interesująco. Nowy sprzęt jest niezwykle dużym sprzętem, gdyż producent wyposażył go w wyświetlacz o przekątnej aż 6,9″, co sprawia, że bliżej mu do tabletów niż smartfonów. Wyświetlacz ma proporcje 18:9 oraz rozdzielczość 2160 x 1080 pikseli, a więc powinien zapewnić znakomity obraz. Wyposażono go także w zaokrąglone rogi i co ważne, nie ma w nim notcha.

Reszta specyfikacji także nie będzie powodem do narzekań. Sercem jest bowiem Snapdragon 636, współpracujący z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. To wersja podstawowa, gdyż będzie jeszcze wariant 6/128 GB. Do zdjęć natomiast służy podwójna kamera z sensorami 12 MP + 5 MP, która pozwoli wykonywać fotki z artystycznie rozmazanym tłem.

Największą zaletą sprzętu jest jednak bateria, która w tym modelu ma pojemność aż 5500 mAh. Przy tak dużym wyświetlaczu jest to konieczność, ale i tak powinna zapewnić dobre kilkadziesiąt godzin korzystania ze smartfona.

Jeśli ktoś szuka więc taniego smartfona z dużym ekranem, Xiaomi Mi Max 3 może idealnie wpasować się w jego potrzeby.

Xiaomi Mi Max 3

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...