Znamy datę kolejnej imprezy Galaxy Unpacked; Samsung pokaże na niej Galaxy Ring

Wyciekła właśnie data drugiej w tym roku imprezy Samsunga o nazwie Galaxy Unpacked. Tym razem producent pokaże na niej składane smartfony, nowy smartwatch oraz słuchawki.

Jeżeli interesują Was najnowsze produkty Samsunga, to już za kilka miesięcy będzie mogli zobaczyć co koreańska marka w najbliższym czasie wprowadzi do sprzedaży. Do sieci wyciekła bowiem data, drugiej już w tym roku, imprezy o nazwie Galaxy Unpacked. Według nieoficjalnych przecieków, odbędzie się tym razem w Paryżu, a zaplanowano ją na 10 lipca.

Kolejne Galaxy Unpacked już w lipcu

Data oraz lokalizacja imprezy nie zostały wybrane przypadkowo. Jak wiemy, latem Paryż będzie gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich, które rozpoczną się w tym samym miesiącu. Tymczasem Samsung jest jednym z największych sponsorów wydarzenia, Dlatego firma zdecydowała się zorganizować własną imprezę, w miejscu zmagań sportowców.

Na kolejnym w tym roku wydarzeniu Galaxy Unpacked, odbędzie się przede wszystkim premiera Galaxy Ring. To nowy gadżet mający być alternatywą dla smartbandów. Urządzenie posiada sensory mierzące tętno, częstotliwość oddechu, a także analizujące sen, rejestrując m.in. czas potrzebny na zaśnięcie. Pojawi się w nim również funkcja monitorowania cyklu menstruacyjnego.

Marka zaprezentuje nowe generacje składanych smartfonów Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6 i nowości w Galaxy AI. Jest to sztuczna inteligencja oferująca szereg różnych funkcji, z których mogą korzystać posiadacze smartfonów Galaxy S24, a także starszych modeli jak Galaxy S23.

Możemy również oczekiwać premiery kolejnego smartwatcha Galaxy Watch 7. A także prezentacji nowych słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds 3 oraz Galaxy Buds 3 Pro. Wiemy już od pewnego czasu, że Samsung pracuje nad wspomnianymi słuchawkami, które noszą numery modelowe SM-R530 oraz SM-R630. Ich0 specyfikacja techniczna i data premiery, pozostawały dotąd tajemnicą. Według źródeł, to właśnie na nadchodzącej imprezie odbędzie się ich oficjalna prezentacja.

Naturalnie trzeba mieć na uwadze, że data Galaxy Unpacked jest nieoficjalna i nie została potwierdzona przez Samsunga. Nie mamy więc pewności, że impreza faktycznie odbędzie się 10 lipca.

Galaxy Unpacked
Źródło: Samsung

You may also like...