13-minut gameplay’u z gry Far Cry 5

Na tegorocznych targach Gamescom, nie mogło rzecz jasna zabraknąć nadchodzącej gry Far Cry 5. Zaprezentowano tam demonstracyjną wersję, pokazaną już na targach E3.

Demo, które mieliśmy okazję zobaczyć podczas niemieckich targów, jest tym samym, które Ubisoft prezentował w czerwcu w Los Angeles. Wówczas nie pozwalano jednak rejestrować obrazu, więc grę mogli obejrzeć jedynie osoby, które osobiście odwiedziły targi.

Tym razem mamy lepszy dostęp do materiałów i możemy zobaczyć m.in., 13 minutowy gameplay, zarejestrowany na konsoli PlayStation 4 Pro. Na poniższym filmie widać m.in., jak wygląda odbijanie osad z rąk sekty, a także dodatkowe aktywności w postaci chociażby łowienia ryb.

Autor materiału prezentuje także prawdziwą nowość w postaci samolotów. Wprawdzie już w poprzedniej części były obecne pojazdy latające, ale był to raczej niewielki śmigłowiec, a teraz mamy w pełni uzbrojone samoloty z możliwością bombardowania celów. Dowiadujemy się także nieco o nowych pomocnikach, którzy będą nam towarzyszyć podczas rozgrywki, ułatwiając walkę.

Przypomnę, że premierę Far Cry 5 zaplanowano na luty przyszłego roku. Gra pojawi się na PC, PS4 oraz Xboxa One.

Far Cry 5

Źródło: Vg247.com

You may also like...