Na nabywców Google Pixel 4 czeka darmowy dostęp do Google One

Każdy nabywca smartfona Google Pixel 4 może liczyć na darmową subskrypcję Google One. Internetowy dysk będzie dostępny jednak tylko przez 3-miesięczny okres próbny.

W przyszłym tygodniu spodziewamy się oficjalnej zapowiedzi najnowszego smartfona Google Pixel 4. Wprawdzie już teraz wiemy wiele na temat jego specyfikacji technicznej oraz funkcjonalności. Wśród nich jest m.in., radar Soli, który jednak nie będzie dostępny w każdym kraju. Podczas prezentacji poznamy jednak najważniejsze informacje, jakimi są cena oraz data premiery nowego sprzętu.

Jak można się domyślać, Google z pewnością przygotowuje na premierę telefonu specjalne promocje, mające zachęcać do jego zakupu. Jedną z nich udało się nam poznać już teraz. Eksperci wyciągnęli z APK informacje o 3-miesięcznym darmowym okresie próbnym usługi Google One. Oferta dotyczy tylko podstawowej wersji serwisu, która oferuje użytkownikom 100 GB przestrzeni dyskowej.

Tym którzy nie wiedzą czym jest Google One wyjaśniam, iż jest to płatna wersja Google Drive. Usługa adresowana jest do osób potrzebujących znacznie większej przestrzeni w chmurze.

Użytkownicy Google Pixel 4, po upływie okresu testowego, będą mogli wykupić subskrypcję i nadal korzystać z usługi. Jej cenę ustalono na jedyne 1,99 dolara rocznie lub 19,99 dolarów za cały rok.

Google Pixel 4

Źródło

You may also like...