Bezprzewodowe słuchawki Louis Vuitton zaskakują wysoką ceną

Francuski dom mody Louis Vuitton zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki. Model Horizon Earphones stworzony wspólnie z firmą Master & Dynamic, kosztuje 1090 dolarów.

Marki odzieżowe często wprowadzają na rynek własną elektronikę użytkową, która pozwala docierać jej do nowych klientów. Kilka dni temu prezentowałem najnowszy smartwatch firmy Diesel, który na sklepowe półki trafi już w marcu. Dziś chciałem natomiast poinformować, że firma Louis Vuitton stworzyła nowe bezprzewodowe słuchawki.

Oczywiście francuski dom mody nie opracował ich samodzielnie, gdyż nie ma do tego odpowiednich ludzi. Dał jedynie markę, natomiast sam sprzęt jest dziełem inżynierów z firmy Master & Dynamic, która ma wieloletnie doświadczenie na tym polu. Same słuchawki tak naprawdę nie są niczym nowym. Pod względem technicznym bazują bowiem na modelu MW07 Plus, wprowadzonym na rynek pod koniec zeszłego roku. Naturalnie mają zupełnie inny wygląd, zaprojektowany przez dom mody.

Produkt charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku oraz bardzo przyzwoitym czasem pracy, jak na swój rozmiar. Baterie wbudowane w słuchawki zapewniają aż 10 godzin działania. Jeśli doliczymy do tego dodatkowe 20 godzin zapewniane przez futerał umieszczony w etui, to będziemy mogli je ładować raz na tydzień.

Produkty francuskiej marki nigdy nie należały do tanich, więc chcąc kupić Louis Vuitton Horizon Earphones, należy posiadać bardzo gruby portfel.

Słuchawki kosztują bowiem 1090 dolarów, a więc ponad 4160 zł. Na pytanie czy warto je kupić, musicie odpowiedzieć sobie sami. Dodam jedynie że oryginalne Master & Dynamic MW07 Plus dostaniemy już za 299 dolarów, więc wychodzi na to, że resztę kwoty płacimy jedynie za markę. Pozostałe ponad 700 dolarów możemy więc przeznaczyć na inne potrzeby.

bezprzewodowe słuchawki

Źródło

You may also like...