Multiplayer Red Dead Redemption 2 podobny do PUBG

W sieci pojawiło się sporo nowych informacji dotyczących nadchodzącej gry Red Dead Redemption 2. Dotyczą one m.in., trybu sieciowego, który zaoferuje nowa produkcja Rockstara.

Kilka tygodni temu, przy okazji informacji o kolejnym opóźnieniu debiutu, poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Red Dead Redemption 2. Teraz dowiadujemy się kolejnych szczegółów związanych z nową produkcją, które mogą zaciekawić fanów zabawy w sieci.

Informacje opublikowała witryna Trusted Reviews, która weszła w ich posiadanie już w sierpniu zeszłego roku. Wówczas nie chciała ich jednak publikować, gdyż nie miała pewności czy są prawdziwe. Gdy jednak pojawiły się materiały promocyjne okazało, że zawarte informacje mogą być wiarygodne, więc zdecydowano się je udostępnić.

Dzięki temu wiemy, że największą innowacją w Red Dead Redemption 2 będzie tryb wieloosobowy. Zawierać ma bowiem tryb Battle Royale doskonale znany z takich gier jak PlayerUnknown Battlegrounds lub Fortnite. To obecnie jedna z popularniejszych form sieciowej rozrywki, więc taki tryb w grze o Dzikim Zachodzie, mógłby wyglądać interesująco.

Witryna zdradza też, że sieciowe składniki gry mają być podobne do tego co oferuje nam Grand Theft Auto V. To oznacza m.in., obecność trybu free roam, jak również możliwości kupna namiotu oraz personalizacji jego wnętrza według własnych upodobań.

Dobrą wiadomością jest to, że możliwe będzie przełączenie się na widok z perspektywy pierwszej osoby, które od początku brakowało w GTA V. Ta opcja ma być dostępna zarówno kampanii, jak w trybie wieloosobowym. Witryna ujawnia też, że kampania dla samotnego gracza będzie wypełniona dodatkowymi aktywnościami, takimi jak łowienie ryb, zbieractwo, czy też różnego rodzaju wyzwana.

Zapowiada się więc bardzo ciekawa gra i miejmy nadzieję, że więcej szczegółów na jej temat poznamy już podczas targów E3. Rynkowa premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się natomiast 26 października i w tym dniu tytuł wyjdzie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Póki co wersja na PC pozostaje wielką niewiadomą.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Trustedreviews.com

You may also like...