myPhone Pocket 18×9 – budżetowiec z ekranem 18:9

Firma myPhone wprowadza na rynek nowy smartfon myPhone Pocket 18×9. Jest to pierwszy model tego producenta, wyposażony w smartfon z ekranem FullView o proporcjach 18:9. Sprzęt oferowany jest w cenie jedynie 269 zł.

W nowoczesnych smartfonach coraz częściej pojawiają się wyświetlacze o proporcjach 18:9. Takie panele nie ograniczają się jednak tylko do topowych modeli, ale można je spotkać także w sprzęcie budżetowym. Przykładem tego jest myPhone Pocket 18×9.

Smartfon o nowoczesnym wzornictwie posiada 5-calowy wyświetlacz 18:9 o rozdzielczości 960 x 480 pikseli. Zapewnia to więcej użytecznego obszaru w porównaniu do modeli z ekranem 16:9 o takich samych gabarytach. Dzięki temu docenimy tryb dzielonego ekranu i dostęp do większej ilości treści. Efekt przestrzenności potęgują też mniejsze ramki niż w poprzednich modelach.

Pod maską tego budżetowca znajdziemy czterordzeniowy układ MediaTeka oraz 1 GB RAM, wraz z 8 GB pamięci flash, którą rozszerzymy o 32 GB kartą microSD. Taka konfiguracja nie jest najmocniejsza, ale idealnie sprawdzi się jako pierwszy telefon dla dziecka czy prezent dla osoby starszej. Świetnie nadaje się jako telefon do kontaktowania się ze znajomymi i rodziną, dzwonienia, wysyłania sms-ów oraz korzystania z aplikacji i komunikatorów.

Smartfon jest wyposażony także w aparat główny z podwójnym obiektywem 5 Mpx + 0,3 Mpx. Drugi obiektyw zbiera informacje podczas robienia zdjęcia i wspiera pracę głównej kamery oraz ma doświetlającą diodę. Przednia kamera do selfie i wideorozmów, dysponuje matrycą 2 MP.

Produkt posiada także gniazdo słuchawkowe, Dual SIM, modem 3G oraz WiFi. Natomiast wymienna bateria ma pojemność 2000 mAh, zaś systemem operacyjnym jest czysty Android 7.0 Nougat. myPhone Pocket 18×9 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i czarnej ze srebrną ramką dodającą urządzeniu szyku, w cenie 269 zł.

Więcej na temat urządzenia znajdziecie na tej stronie.

myPhone Pocket 18x9

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

2 komentarze

  1. wrzos pisze:

    Jeden z tańszym z panoramicznym ekranem, ma dual sim i czystego androida, wydaje się sensowny w tej cenie

  2. Fabis pisze:

    Ciężko kupić coś dobrego w tej cenie, ale tu nie jest źle, wydaje się być dobrze zoptymalizowany, mogli dać android Go, ale z czystym nugatem też sobie poradzi