Obudowa do peceta dla fanów Gwiezdnych Wojen

Jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen, to na pewno spodoba się Wam najnowszy projekt obudowy do peceta. Z wyglądu przypomina bowiem pojazd Jawa Sandcrawler.

Obudowy do peceta są niezwykle wdzięcznym tematem do modyfikacji. Zwykła skrzynka, w której znajdują się podzespoły naszych komputerów, może być przekształcona praktycznie we wszystko. Jednym z przykładów takich modyfikacji może być obudowa dla fana Borderlands, którą prezentowałem parę lat temu.

Tym razem mam nieco inną propozycję, związaną z ponownie zdobywającym popularność uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jest nią obudowa, która z wyglądu przypomina jeden z najbardziej ikonicznych pojazdów tego świata, jakim jest Jawa Sandcrawler. Autorem tego projektu jest znany modder, który ma na swym koncie wiele innych projektów nawiązujących do tego świata.

Najnowsze dzieło jest bardzo imponujące i wymagało wiele pracy. Jego autor wyjaśnia, że najpierw stworzył kartonową makietę pojazdu, a następnie wykorzystał ją jako szablony do wycięcia arkuszy stali. Poskładał następnie całość, dokładając na dole gąsienice, a także montując wiele dodatkowych elementów. Aż dwa dni zajęło mu samo malowanie całego dzieła. Dzięki temu udało mu się uzyskać powłokę, wyglądającą tak, jakby wieloletni wpływ pogody odcisnął na niej swe piętno.

We wnętrzu tego niezwykłego opakowania znajduje się chłodzony wodą procesor AMD Ryzen 9 3950x z 32 GB pamięci Corsair Vengeance LPX 2133MHz RAM, umieszczony na płycie głównej AORUS X570 I Pro. Jest też karta grafiki NVIDIA GeForce GTX1070 oraz 1 TB dysk SSD.

Jeśli macie ochotę zobaczyć pozostałe projekty konstruktora, to zapraszam na jego Instagram.

Jawa Sandcrawler

Źródło

You may also like...