Pierwszy gameplay z Red Dead Redemption 2

Rockstar zaprezentował właśnie kolejne wideo z nadchodzącego sandboxa Red Dead Redemption 2. Po raz pierwszy możemy zobaczyć gameplay nowej gry.

Oczekiwanie na kolejną część serii Grand Theft Auto, wkrótce będziemy mogli sobie umilić zagłębiając się w świat zaserwowany nam przez grę Red Dead Redemption 2. Rockstar pokazał właśnie pierwszy oficjalny gameplay produkcji, która jesienią tego roku ukaże się na konsole.

Wideo trwa sześć minut i zdradza nam wiele szczegółów dotyczących nadchodzącej gry. Prezentuje bardzo obszerny i niezwykle różnorodny świat przygotowany przez programistów, nowy system walki, a także wiele innych elementów.

Jedną z największych zmian w grze jest to, że nie jesteśmy już samotni. Wcielamy się w przywódcę grupy wyjętych spod prawa ludzi, czyli krótko mówiąc mamy własny gang, który otwiera wiele nowych możliwości. Będziemy bowiem mogli wykorzystywać jego członków do różnych zadań, np. zdobywania pożywienia, a także używać ich podczas misji. Będziemy mieli też własną bazę wypadową, a naszym zadaniem jako przywódcy, ma być dbanie o to, by wszyscy nasi ludzie byli zadowoleni.

Twórcy poważnie przebudowali mechanikę walki w zwarciu oraz strzelania. Gameplay pokazuje nam działanie zmodyfikowanego systemu Dead Eye umożliwiającego spowalnianie czasu podczas strzelania. Sama broń także stanie się bardziej realistyczna, będzie wymagać przeładowania i posiada odrzut.

Dużą wagę przywiązano również do koni, które mają różą osobowość oraz możliwości. A w miarę upływu czasu pojawi się większa więź z wierzchowcem, która zapewni lepszą nad nim kontrolę.

Red Dead Redemption 2 pojawi się na Xboxa One oraz PlayStation 4 już 26 października.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Vg247.com

You may also like...