Presidio Sport: antybakteryjna obudowa do iPhone’a X

Na polski rynek trafiła nowa obudowa do iPhone’a X, przeznaczona dla sportowców. Model Speck Presidio Sport charakteryzuje się specjalną powłoką antybakteryjną, która zabezpiecza przed rozwojem drobnoustrojów.

Nie każdy o tym wie, ale smartfon jest jednym z największych siedlisk różnego rodzaju bakterii oraz wirusów. Urządzenie często używane jest w różnych warunkach, nie zawsze czystymi dłońmi, co sprzyja rozwijaniu się na jego powierzchni różnych mikrobów.

Oczywiście regularnie czyścić smartfon antybakteryjnymi chusteczkami, ale znacznie wygodniejszym wyjściem jest zakup obudowy Speck Presidio Sport. To etui przeznaczone dla iPhone’a X, które będzie chronić nasz sprzęt przed zarazkami.

Presidio Sport składa się z trzech warstw ochronnych, amortyzujących wstrząsy oraz rozpraszających siłę uderzenia, znosząc upadki z wysokości nawet 3 m. Konstrukcja składa się z zewnętrznej powłoki z poliwęglanu oraz wewnętrznej gumy wykonanej z opatentowanej technologii IMPACTIUM. Zewnętrzna warstwa została wykonana z chwytliwego silikonu, który jest miękki w dotyku oraz zapobiega wysunięciu się telefonu z dłoni.

Po intensywnym treningu mieszanka potu i bakterii, powodująca nieprzyjemny zapach może dostać się na etui oraz na obudowę naszego telefonu. Aby temu zapobiec, Presidio Sport zostało wyposażone w antybakteryjną technologię Microban, która hamuje rozwój bakterii, zapobiegając nieestetycznym plamom i przykremu zapachowi.

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz w domu, czy poza domem, twój telefon będzie musiał napotkać brud i pył podczas treningu. Etui Speck Presidio Sport jest wyposażone w ochronę portu 360 stopni, aby uchronić przed dostawaniem się zabrudzeń do portów czy klawiszy naszego urządzenia. Znakomicie sprawdza się więc podczas biegania czy podczas podnoszenia ciężarów z kredą na rękach.

Etui dla iPhone X dostępne jest w polskich sklepach stacjonarnych i internetowych w cenie około 119 zł.

Presidio Sport

Presidio Sport

Źródło: Forcetop.com

You may also like...