Rekordowa przedsprzedaż Galaxy S7 i S7 Edge

Niektórzy uważają, że zwycięzcą tegorocznych targów MWC 2016 był LG G5, który zaprezentował mnóstwo innowacji. Klienci wolą jednak sprzęt Samsunga, który ponoć zebrał rekordowo dużą liczbę zamówień przedsprzedażowych na modele Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.

Samsung przed laty był największym producentem smartfonów, zaś jego flagowe modele sprzedawały się w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Wygląda na to, że dzięki Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge dobre czasy powrócą, co byłoby koncernowi bardzo na rękę, gdyż ostatnio ma problemy finansowe.Smartfony będą mieć oficjalną premierę 11 marca, ale niektórzy już otrzymali swe egzemplarze i publikują w sieci filmy prezentujące ich możliwości. Takich osób będzie jednak znacznie więcej, gdy jak donosi Eldar Murtazin, rosyjskie źródło zajmujące się informowaniem o nowych smartfonach, Samsung notuje gigantyczną ilość zamówień na nowe smartfony. Murtazin twierdzi, że 64% zamówień dotyczy modelu Galaxy S7 Edge, natomiast 36% wybrało Galaxy S7.

Niestety dokładne liczby nie są znane, więc trudno ocenić czy zainteresowanie jest rzeczywiście rekordowe i czy dorównuje liczbie zamówień na Xiaomi Mi5, która przekroczyła już 17 mln sztuk. A dodać należy, że ten model będzie także sprzedawany w Polsce.

Źródło: Twitter.comYou may also like...