Samsung rejestruje znak handlowy Galaxy Fold. Tak może nazywać się składany smartfon

Samsung zarejestrował właśnie nowy znak handlowy o nazwie Galaxy Fold. Może to sugerować, że tak będzie nazywał się jego składany smartfon.

Wiemy już na pewno, że pod koniec lutego, Samsung zaprezentuje nam prototyp długo oczekiwanego składanego smartfona. Jego pokaz odbędzie się na konferencji, zorganizowanej tuż przed targami Mobilne World Congress 2019 odbywającymi się w Barcelonie. Natomiast rynkową premierę zaplanowano na marzec. Wciąż nie wiemy jednak jaką nazwę nosić będzie ten sprzęt, ale pewną wskazówką może być nowy znak handlowy zarejestrowany przez producenta.

Znak nosi nazwę Galaxy Fold i choć nie potwierdza tego w sposób oczywisty, to jest duża szansa na to, że faktycznie dotyczy nowego smartfona. Szczególnie że, nazwa idealnie pasowałaby do jego konstrukcji.

Za kilka miesięcy poznamy więc wszystkie szczegóły produktu, który może zrewolucjonizować rynek urządzeń mobilnych. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie kosztował niemal 1800 dolarów, jak wskazują niedawne przecieki. Taka cena byłaby bowiem zaporowa dla większości klientów marki.

Galaxy Fold

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...