Samsung odchudzi ramki Galaxy S10 Plus. Potwierdza to nowe zdjęcie

Na chińskim portalu Weibo opublikowano zdjęcie przedstawiające szkło ochronne do Galaxy S10 Plus. Możemy na nim zobaczyć także szerokość dolnej ramki smartfona.

Choć wielu producentów smartfonów chwali się, że ich sprzęt posiada bezramkowe wyświetlacze, to jest to wyłącznie marketingowy zabieg. W rzeczywistości ekrany nadal otaczają niezwykle wąskie ramki, gdyż wymaga tego konstrukcja sprzętu. Takie ramki będzie także mieć nadchodzący Galaxy S10 Plus, a potwierdza to najnowsze zdjęcie opublikowane na jednym z chińskich portali.

Fotografia prezentuje szkło chroniące wyświetlacz przed uszkodzeniami, ale widzimy na nim również dolną ramkę otaczającą wyświetlacz. Jak nietrudno zauważyć, jest bardzo wąska i swym rozmiarem bardzo przypomina tę, którą posiada iPhone XS. Na fotografii grubość ramki Samsunga porównano do Huawei Mate 20 Pro. Oczywiście to będzie można ocenić dopiero gdy znane będą już oficjalne rozmiary, ale na pierwszy rzut oka wydaje się, że grubość obu jest zbliżona.

Oficjalna premiera nowego Galaxy S10 Plus odbędzie się około 20 lutego przyszłego roku. Wówczas poznamy dokładny wygląd wszystkich modeli z tej rodziny, a także wymiary poszczególnych wariantów. Przypomnę tylko, że na razie potwierdzono trzy warianty, mianowicie S10 Lite, S10 oraz S10 Edge. Nieoficjalnie wspomina się też o czwartym wariancie o roboczej nazwie BeyondX. To model posiadający wyświetlacz o przekątnej 6,7″, cztery kamery i czytnik odcisków wbudowany w wyświetlacz. Producent planuje wyposażenie go w modem 5G, a także sensor ToF. Ten ostatni znacznie podniesie bezpieczeństwo systemu rozpoznawania twarzy.

Galaxy S10 Plus

Źródło: Weibo.com

You may also like...